Sfinks na Facebooku

facebook

Newsletter

Bilety online

facebook

Na ekranie

Maria Skłodowska-Curie
Praktykant  (Sala
Captain Fantastic
Fukushima, moja miłość  (Sala
Chata
Ostatnie tango  (Sala
Wszystko albo nic

Propozycje

Seans z maluszkiem
DKF Kropka
Filmowy Klub Seniora

Partnerzy

Dziennik Polski
Antyradio
Kinads
 

DKF Kropka

Dyskusyjny Klub Filmowy ”Kropka” działa przy Kinie Studyjnym Sfinks od 1967 roku!
Nasze propozycje skierowane są do wszystkich miłośników dobrego kina. Organizujemy pokazy filmów niemych z muzyką na żywo, repliki festiwali, spotkania z twórcami, a także przeglądy filmów fabularnych, animacji i dokumentów.  Projekt współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

 

 

 

 

W programie

Creative Control

Seans: 2017-04-06 o godzinie 18:00

David przygotowuje kampanię reklamową  nowego produktu, okularów wykorzystujących „rzeczywistość rozszerzoną”, czyli  system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Satyra w futurystycznym wydaniu i opowieść o copywriterze, który zatraca się w rozszerzonej rzeczywistości.


Barton Fink

Seans: 2017-04-20 o godzinie 18:00

Nowy Jork, rok 1941. Zaangażowany społecznie scenarzysta, Barton Fink właśnie przedarł się na deski Broadwayu. Fakt ten nie uszedł uwadze Fabryki Snów. Wynajęty przez Hollywood Barton, opuszcza zgiełk wielkiego miasta, by wyruszyć do krainy wielkich gwiazd. L.A. oferuje znakomity klimat twórczy, ale Fink szybko traci w nim wenę. Dzięki pomocy asystentki i uroczego sąsiada, zdoła odnaleźć inspirację w najbardziej złowieszczy z możliwych sposobów.


Dla Dzieci: Pan Żaba

Seans: 2017-04-22 o godzinie 14:00

Sita przygotowała się bardzo starannie do swojej prezentacji o żabach, dlatego jest zdziwiona, gdy Pan Frans – jej sympatyczny nauczyciel – nie chce jej wysłuchać do końca. Podejrzliwa dziewczynka zaczyna go śledzić i wkrótce odkrywa, że czasami zamienia się on w żabę! Świat nie zawsze jest bezpieczny dla zwierząt, dlatego Sita i jej przyjaciele będą musieli chronić Pana Fransa.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) [Więcej] [OK]
Realizacja: webdecoded.pl